CRKR: Kurk Pluggen

CRKR

Kurk Pluggen

  • Taps toelopend om in een grote variëteit aan diameters te passen.
  • Economisch kurk materiaal is ideaal voor natlakken en tijdens het verschepen van gelakte producten.

Handige tips

  • Zorg er voor dat de grootste diameter van de plug minstens 15% groter is dan de diameter van het gat.
  • De kleinste diameter van de plug moet minstens 15% kleiner zijn dan de diameter van het gat.

Productomschrijving

Onze kurk plug (CRKR) productlijn is een economisch verantwoorde oplossing voor natlakken en poedercoating op lage temperatuur. Tevens zijn deze geschikt wanneer het noodzakelijk is om de kurk in het product te laten om te verschepen. Met veel beschikbare maten tussen 0.3cm en 5.4cm zijn deze voor veel toepassingen geschikt.


ArtikelnummerL (mm)MJD (mm)MND (mm)MPD (mm)Hoeveelheid per Verpakking
CRKR 018912.74.82.43.61000
CRKR 024812.76.34.05.11000
CRKR 031112.77.95.56.71000
CRKR 037412.79.57.18.31000
CRKR 043715.911.18.39.7500
CRKR 050017.512.79.611.2250
CRKR 056319.014.311.112.7250
CRKR 062620.615.911.913.9250
CRKR 068922.217.513.515.5250
CRKR 074823.819.014.716.9100
CRKR 079925.420.315.918.1100
CRKR 087427.022.217.119.6100
CRKR 093728.623.818.621.2100
CRKR 100031.825.419.422.4100
Uw contactpersoonC&T technics b.v.

Heeft u vragen over ons product?

 
Stuur me een e-mail: epsi@ct-technics.nl

of bel me: +31 (0) 413- 331083