[Translate to Polski:] CRKR: Kork Stopfen

CRKR

Korki

  • Ich stożkowa forma sprawia, że nadają się do otworów o różnej średnicy
  • Ekonomiczne rozwiązanie podczas lakierowania na mokro

Przydatne wskazówki

  • Górna średnica zatyczki musi być o co najmniej 15% większa od średnicy otworu.
  • Dolna średnica powinna być o co najmniej 15% mniejsza od średnicy otworu.

Opis produktu

Nasze korki CRKR stanowią ekonomiczne rozwiązanie kwestii maskowania zwłaszcza podczas lakierowania na mokro i transportu. Dostępne w różnych rozmiarach zatyczki nadają się do zatykania otworów o średnicy od 3 do 54 mm. 


Numer artykułuL (mm)MJD (mm)MND (mm)MPD (mm)VPE
CRKR 018912.74.82.43.61.000
CRKR 024812.76.34.05.11.000
CRKR 031112.77.95.56.71.000
CRKR 037412.79.57.18.31.000
CRKR 043715.911.18.39.7500
CRKR 050017.512.79.611.2250
CRKR 056319.014.311.112.7250
CRKR 062620.615.911.913.9250
CRKR 068922.217.513.515.5250
CRKR 074823.819.014.716.9100
CRKR 079925.420.315.918.1100
CRKR 087427.022.217.119.6100
CRKR 093728.623.818.621.2100
CRKR 100031.825.419.422.4100
[Translate to Polski:] Ihr Ansprechpartner

Masz jeszcze pytania dotyczące naszego produktu?

 
Napisz do nas e-mail:

lub zadzwoń: +49 (0)541 97761280